ERKAYA LABORATUVAR CİHAZLARI

23 YILLIK

BİRİKİM ve DENEYİM

Türkiye'nin
lider ve seçkin
markası

23 yıldır tahıl, un ve ilgili ürünlerin kalitesini sağlamaya yönelik yöntem ve ekipmanlarda uzmanlaşmıştır

Müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için analizler yaparak tahıl endüstrisindeki profesyonellere en doğru ürünü ve en uygun hizmeti sunan Erkaya Instruments, 2000 yılında Ankara'da kurulmuştur. Un fabrikaları için buğday ve un analiz cihazları ve un katkı maddeleri üreten Türkiye'nin lider ve seçkin üreticilerinden biridir.

RUHUMUZUN BESİN KAYNAĞI
MÜKEMMELLİK

Erkaya Instruments; üretimde öncü kimliği ile sektöründe yakaladığı başarıyı uzman ekipleri ile korumakta ve daima ileriye taşımaktadır.

Alanında uzman ekibimiz, test verilerinin kesinliği ve güvenilir olmasına verdiği önemle ürettiği teknolojileri mükemmellik ruhu ile geliştirir ve tahıl endüstrisindeki profesyoneller için ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan çözümler sunar.

KALİTE BİZİM HEDEFİMİZDİR

Müşterilerinin işini kendi işi olarak tanımlar ve çalışmalarının tümünde “kaliteden ödün vermeden yükselen verimlilik” anlayışını benimser. Ekipmanlarımızın kalitesi ve performanslarının kesinliği ISO, EN, Afnor, AACC, ICC vb. çok sayıda uluslararası standart tarafından tanınmaktadır.

ÜRETİMİMİZİN %80'DEN
FAZLASI İHRAÇ EDİLMEKTEDİR

Erkaya, üretiminin % 80'ini ihraç etmektedir. Belçika, İtalya, Sırbistan, Yunanistan, Brezilya, Uruguay, Kolombiya, Kazakistan, Paraguay, Ukrayna, Rusya, Irak, Mısır, Vietnam, İsrail, Ürdün, Yemen, Lübnan, Tunus, Nijerya, Zambiya, Cezayir, Endonezya, Filipinler, Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Madagaskar, Çin, Sudan, Moğolistan, Hindistan, Tayvan, Arjantin, Brezilya, Haiti, Moldovya, Makedonya ve İran gibi pek çok ülkede ve beş kıtada çok önemli referansları vardır.